• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Arrestohet 33-vjeçari,transportonte në furgon 12 klandestinë drejt Kosovës

Fshatari

Jam me Kosovën por s'jam kundër Amerikës !
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
10,652
Pikët
113
Forcat e policisë të Lezhës kanë arrestuar në flagrancë një 33- vjeçar që po transportonte drejt Kosovës disa klandestinë.

Arrestimi u krye në autostradën Milot-Morinë, ku në një furgon të tipit “Benz”, pas një kontrolli të kryer si pasojë e disa informacioneve të marra, u gjenden 12 shtetas të huaj.

Bëhet fjalë për klandestinë që i drejtoheshin Kosovës, për të ndjekur më pas rrugën që do t’i çonte drejt kufijve të Bashkimit Europian.

I arrestuari, shofer i furgonit, është shtetasi me inicialet I.N, banues në Fushë-Krujë.

--
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
14,755
Pikët
113
Apet a ? :LOL: ku eshte e shkruar me pa gazepin e taksirat me shtetin fqinje minishingen ``fumato`` paramendo free badhkanin pa bordera, per nje nate me furgona ti zbrazin 20.000 klandestina te Prizreni -qesh- kur te qohesh ne mjes te duket sikur je ne Kabudhi City.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,183
Pikët
113

drague

V.I.P
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
31,946
Pikët
113
Fshatunar nuk Po ta dhjesin temen hic
Kosovaret e Preshevs edhe mixhes i kan marr pare me e kalu ne xhermani
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
14,755
Pikët
113
Jo, po qe ta dini, se nuk sillni ju me klandestinet e Pogradecit, e te thuani qe jane kushurinje te Lasgushit. Shoferi qe kapet ka per tu rraf per 30 klandestinet qe i ka patur ne furgon ``fumato`` se kujton qe del njeri ti ndjeke arave deri ne Kukes 😆 menjehere pas kodrave ke kufiri ka vendosur bilibordabilushin 😂 .... o Alpin te lujsha syrin s`guxon kush o me t`prek kufirin... hape rrugen, hape rrugen, mach Platz, mach Platz, vaaai, vaaaii !
 
Top