• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Arrestohet pasi kishte thirrur pesë herë policinë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Një amerikane beqare ka kaluar tre ditë në burgun e Ohios pasi që vikendin e kaluar kishte thirrur pesë herë policinë dhe i kishte lutur t’i gjejnë një burrë.


Polici në detyrë ishte i habitur me kërkesën e Audrey Scott, dhe e kishte pyetur:Do të thotë, ju duhet një burrë?”, në çka mori përgjigje pozitive. Kur polici në detyrë e paralajmëroi se mund të arrestohet për keqpërdorim të linjës për raste emergjente, ajo iu përgjigj: “Atëherë, më arrestoni”.

Audrey Scott (57) ishte dënuar me dhjetë ditë burg, por u lirua pas tre ditëve, ndërsa 7 ditët e mbetura mund t’i anulohen nëse nuk bën ndonjë shkelje tjetër. Gruaja pas lirimit nga burgu kishte fajësuar alkoolin për probleme.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Arrestohet pasi kishte thirrur pesë herë policinë

hahaahhhhhahhahahhahhahhahahaha sa e marr paska qen i shkreti polici :)
 
Top