• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Art black music

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,830
Pikët
113
Dhe HESHT-ni...
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=GFSnFMQgu6Q[/ame]
QYRRAVECER.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,830
Pikët
113
Përgjigje e: Art black music

Comenti njonit...
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=SWS9aLM9kRU[/ame]
Lov this music from Albania.GREATE
BRILIANTISMUS.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,830
Pikët
113
Përgjigje e: Art black music

Je shume LARG...
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=BvStB-HU7Zo[/ame]
si kendveshtrim.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,830
Pikët
113
Përgjigje e: Art black music

Hesht dhe...ENJOY
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=RXdMfmLLX-0[/ame]
Ju shton jeten...krimba.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,830
Pikët
113
Përgjigje e: Art black music

Je BILION kilometra ....matane.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=RrJNGTLxA_s[/ame]
phhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
GREATE.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
24,460
Pikët
113
Përgjigje e: Art black music

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=PwXai-sgM-s[/ame]

Merr vesh ti nga black music!! :p
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,830
Pikët
113
Përgjigje e: Art black music

SHTATOR 2018-te.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=mfWb_60lhw0[/ame]

25 VJET me pare.

PS: HARRO kta JEVGJIT ne troje.

GREATE.
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
32,289
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Përgjigje e: Art black music

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=ioOzsi9aHQQ[/ame]
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
32,289
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Përgjigje e: Art black music

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=zHGgmGLUz9Q[/ame]
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,830
Pikët
113
Përgjigje e: Art black music

% CHONCE= ZERO.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=IKgVzWeZ4qw[/ame]

PERSEJA?????????????????????
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
32,289
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Përgjigje e: Art black music

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=k6YCxXQ6Scw[/ame]
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
32,289
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Përgjigje e: Art black music

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=WnCHCqYRQFs[/ame]
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,830
Pikët
113
Përgjigje e: Art black music

Kooperative Republik Guyana.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=idSQICo99RY[/ame]

Me not....kalon liqenet,apo lanen...kur sbi shi.

GREATE.
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,217
Pikët
83
Përgjigje e: Art black music

Ma kujtoj nje taksixhi ukrainas rruges per hotel...

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=b8m9zhNAgKs[/ame]
 

magnus

V.I.P
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
14,593
Pikët
113
Përgjigje e: Art black music

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=JOKn33-q4Ao[/ame]


white girl, not bad

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=PDIUGW_hZVQ[/ame]
 

Elian70

Photoshop
Anëtar
Jan 30, 2014
Postime
8,655
Pikët
0
Vendndodhja
Vlorë
Përgjigje e: Art black music

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=PrPNwLuk0zQ[/ame]


p.s. jo po ta di mire hapsi i temes...
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,830
Pikët
113
Përgjigje e: Art black music

INSHALLAH..ma lejon FOTON...

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=tc1XH8Pxkl8[/ame]

Dhe ikni me .....VRAP.

Naten e mire.
 
Top