• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Arta Bajrami: Do të jem një nënë liberale

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Arta Bajrami, e cila është në pritje të fëmijës së parë më bashkëshortin e saj Xhimi Sekiraqën, ka pohuar për media se do të këtë një nënë liberale, por njëkohësisht mjaft e kujdesshme.


E pyetur për nëse do të dëshironte të ndjekë hapat e saj dhe të merret me muzikë, Arta ka thënë se kjo do të jetë zgjidhje e vetë fëmijës.

“Nëse do të kishte talent, natyrisht se nuk do ta pengoja, mirëpo nuk do t’ia imponoja muzikën kurrë, sepse po shoh shumë fëmijë të këngëtarëve tanë që janë të nxitur nga prindërit për të nisur një karrierë muzikore”.

“Megjithatë ata nuk po munden ta arrijnë suksesin e prindërve. Për të qene këngëtarë i suksesshëm duhet të plotësosh shumë tipare, e nëse fëmija im i ka këto atëherë mua do të më këtë menaxheren me te fortë”, është shprehur Arta në një intervistë për “Infopress”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top