• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Arta Muçaj martohet

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Arta Muçaj definitivisht ka vendosur të jetojë larg Evropës.


Ka kohë që nuk është shfaqur nëpër ekranet televizive me ndonjë projekt filmik, dhe shkaqet për këtë mosparaqitje janë se aktorja e njohur është martuar dhe ka vendosur të jetojë në Australinë e largët, më saktësisht në New South Wales.

“Arta është e martuar dhe ka vendosur të jetojë në Australi, ndërsa në Kosovë dhe Shqipëri kthehet vetëm në rast të ndonjë udhëtimi zyrtar apo ndonjë vizite tek familjarët”, kanë njoftuar disa të afërm të aktores.

Nuk kemi shumë njohuri nëse bën jetë normale apo merret me ndonjë aktivitet, pasi ka gjasa që ajo të vazhdojë me aktrim edhe atje si një profesion që e zotëron si duhet./Panormama/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top