• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Artiola me videoklip te ri

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum

Sapo është lancuar në tregun shqiptar, videoklipi më i ri i këngëtares Artiola Toska
.

E cilësuar nga të gjithë fansat e saj si bilbili ikëngës popullore, këngëtarja ka përgatitrur surprizën e rradhës, që e ka titulluar ‘Lulja e Preferume’.

Një album mjaft i vecantë me këngë të stilit të Artiolës në të cilin ka bashkëpunuar me Edi Balilin, tekstet nga A. Trebicka.

Albumi në të cilën përfshihet kënga në fjalë e këngëtares titullohet ‘LIVE 2009’ dhe si gjithmonë Artiola ndodhet në kulm të suksesit. (Bluetooth)Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top