• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ashley Cole harron ish-gruan

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Futbollisti i kombëtares angleze dhe Chelseat, Ashley Cole duket se e ka kaluar zhgënjimin e ndarjes nga këngëtarja Cheryl Cole, duke u lidhur me modelen e revistës Playboy, Kayla Collins (në foto).
Megjithatë, ai duhet “ta mbrojë” dashurinë e tij të re nga sulmi i reperit të njohur britanik, Aggro Santos, i cili gjithashtu është fiksuar pas bukuroshes amerikane.
Një burim tha: “Aggro ishte në një mbrëmje të organizuar nga këngëtarja Kimberly Wyatt dhe ishte i rrethuar nga vajza të mrekullueshme, por e vetmja që shikonte dhe dëshironte të fliste me të ishte Kayla”, transmeton TCH.
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Ashley Cole harron ish-gruan

cdo gje qe fillon me -ish, harrohet.....

Nuk kuptova gje ne fakt nga ky lajm...nejse keshtu eshte kur je larg ...Anglise :p
 
Top