• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ashley Judd fanse e terapisë psikike

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Judd është fanse e terapisë psikologjike. Aktorja e filmit “Double Jeopardy”, e cila isthe futur në një qendër trajtimi psikik në 2006, thotë se ajo do të ishte shumë keq nëse nuk do të ishte pajtuar të ndjekë terapi për depresionin.


Është gjëja e dytë më e rëndësishme në jetë. Depresioni është problemi më i madh në Shtetet e Bashkuara.

Vetëvrasja është një epidemi në mesin e të rinjve; është arsyeja kryesore e vdekjes. Përvoja ime ishte pozitive”, ka thënë aktorja.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top