• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ashley pëlqen meshkujt e bukur

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ashley Green e cila për momentin nuk është në lidhje me askënd dëshiron që i dashuri i saj të jetë i bukur dhe sy kaltër.

“Unë e dua një mashkull të bukur me sy të kaltër dhe të jetë misterioz”, thotë Ashley.

Ashley përveç që e përshkruan mashkullin e saj të ëndrrave ajo gjithashtu tregoj se është e kënaqur me trupin e saj.

“Unë nuk kam mbajtur kurrë dietë ,më pëlqen të ha të gjitha ato gjëra që ne i dëshirojmë. Unë nuk dua të jem e dobët,më pëlqen të kem trupin e një femre seksi”, ka thënë Ashley.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top