• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Asnjë qindarkë për Jesse James

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Në rast divorci, Jesse James nuk do të marrë asnjë qindarkë nga Sandra Bullock.


Bashkëshorti i aktores kishte firmosur një marrëveshje para-martesore në të cilën theksohej se në rast tradhëtie, James nuk do të përfitonte asgjë nga Bullock. Lajmin e kanë bërë të ditur burime pranë çiftit.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top