• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Asus Lamborghini VX6 netbook

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
I përpunuar në pajtim me traditën dhe renomenë e Lamborghinit, netbooku i ri i Asus VX6 dallohet për dizajn të bukur dhe performansa të shkëlqyera të cilat i siguron kartela grafike Ion e NVIDIA-s dhe procesori dybërthamësh Atom D525 i Intel.
Zërin superior e garanton Bang & Olufsen ICEpower, e vargun e teknologjive të avancuara e përmbyllë protokolli ultra i shpejtë USB 3.0.

Arritjet moderne teknologjike kanë ardhur si rezultat i bashkëpunimit të kompanisë Asus, prodhuesit kryesor të kompjuterëve netbook dhe prodhuesit të njohur të automjeteve Lamborghini.

Netbooku i ri VX6 ka ekran të diagonales prej 12 inç dhe mundësi të jashtëzakonshme multimediale.
 
Top