• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Atleti i ri Matthew Boling arrin nje record te ri ne garen e 100m me rezultatitn 9.98

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
31,313
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Athletike: Matthew Boling arrin nje record te ri ne garen e 100m per te rinj me rezultatitn 9.98sec.[ame]https://www.youtube.com/watch?v=evC21VRKjFs[/ame]
 
Last edited:

King Bardhyl

V.I.P
Anëtar
Mar 24, 2015
Postime
9,477
Pikët
113
Përgjigje e: Atleti i ri Matthew Boling arrin nje record te ri ne garen e 100m me rez

Me ne fund doli nje i bardhe.
 

Smokkie

V.I.P
Anëtar
Oct 6, 2015
Postime
1,644
Pikët
83
Përgjigje e: Atleti i ri Matthew Boling arrin nje record te ri ne garen e 100m me rez

Sa i bie? 10 metra ne sekonde? Hallall!
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
6,656
Pikët
113
Përgjigje e: Atleti i ri Matthew Boling arrin nje record te ri ne garen e 100m me rez

Dhe ti do te mbetesh perjetesisht erresire! Sterr! I zi ! Pa forme, pa ngjyre, pa ndergjegje!


Adea
 
Top