• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Aurela në orëve të vona me një mashkull misterioz

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Aurela Gace fillim viti 2010 e gjeti në Shqipëri për përgatitjen e albumit të ri.


Krahas punës intensive gjen kohë edhe për tu argëtuar, pasi është fotografuar në orët e vona të natës në shoqërinë e një mashkulli.

Nga fotoja kuptohet që nuk bëhet fjalë vetëm për një shok./balkanweb/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Aurela në orëve të vona me një mashkull misterioz

Super ajo eshte femer 1-she un e kam idhull shpresoj tket gjetur dike qe ja vlen ;)
 

Emanuelaela

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 8, 2018
Postime
12
Pikët
0
Përgjigje e: Aurela në orëve të vona me një mashkull misterioz

Aurela Gace diva e skenes shqiptare eshte kengetarja me origjinale ne shqiperi
 

Elian70

Photoshop
Anëtar
Jan 30, 2014
Postime
8,554
Pikët
0
Vendndodhja
Vlorë
Përgjigje e: Aurela në orëve të vona me një mashkull misterioz
p.s. ben muziqi
 

Rex

ne fronin tim
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
16,238
Pikët
113
Përgjigje e: Aurela në orëve të vona me një mashkull misterioz

Kjo eshte nona.

https://www.youtube.com/watch?v=LTKzqyMVFYo
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
20,443
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Aurela në orëve të vona me një mashkull misterioz

Yll eshte fare. E “shkrin” xhenxhefilen! E degjoj me endje.
 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 22, 2010
Postime
14,993
Pikët
113
Përgjigje e: Aurela në orëve të vona me një mashkull misterioz

Dhe ç'u bë... Vazhdon të jetë i panjohur mashkulli i orëve të vona?
 
Top