• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Autobiografia e Richards rrezikon Rolling Stones

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113

Pas dekadave të mbushura me sukses dhe lavdi, është koha për pak reflektim dhe ndoshta ndryshim.

Grupi legjendar Rolling Stones rrezikon ndarjen dhe këtë hap mund ta hedhe kitarristi Keith Richards, i cili di publikojë një autobiografi ku rrëfehet gjithë jeta e tij pa asnjë sekret dhe ku zbulohen edhe shumë detaje të grupit.

Sipas “Daily Mail”, 64 vjecari dhe të gjithë anëtarët e tjerë të bandës e kanë kaluar pjesën më të madhe të jetës mes drogës, alkoolit dhe femrave. Tabloidi shton se libri do jetë një bombë e vërtetë për të gjithë kureshtarët.

Menaxheri i bandës i ka këshilluar Richards të redaktojë disa pjesë, sidomos në rrëfimet për Mick Jagger. Richards ka nënshkruar një kontratë 4.8 milionë stërlinash për publikimin e “Life”.
 
Top