• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

B.B. Poqi rikthehet në skenë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ka kaluar një kohë e gjatë, prej tre vjetësh që nuk kam nxjerrë ndonjë krijim të ri, por nuk do të thotë se jam shkëputur tërësisht nga muzika,” ka deklaruar rokeri kosovar Bajram Bylykbashi (B.B. Poqi) për të përditshmen Infopress.

“Jam duke punuar, por ngadalë që të gjej një kontinuitet të muzikës sime karakteristike, duke u përcaktuar ne temat aktuale dhe origjinale. Kjo do të thotë se kur të incizoj diçka të jetë me kualitet të lartë dhe me jetëgjatësi”, ka theksuar B.B. Poqi.

Pas ndërprerjes së studimeve të mjekësisë, B.B. Poqi ka thënë se ai është regjistruar në kolegjin KSMI për të studiuar drejtimin e menaxhmentit ndërkombëtar.

“Jam shumë i kënaqur dhe shpresoj që pas disa vjetësh të mundohem të bëhem një ekonomist i mirë. Gjithashtu, punoj për një organizatë të huaj si asistent i logjistikës,” ka përfunduar B.B. Poqi.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top