• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Baba i 88 femijeve, shpreh deshiren e zjarrte: Dua t’i bej plot 100!

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Nuk i mjafton pjesemarrja ne Librin e rekordeve Guiness si nje super-baba me 15 martesa dhe 88 femije (50 meshkuj dhe 38 femra).

Daad Murad Abdul Rahman, 64 vjec, eshte betuar se do te arrije ne shifren e 100 trashegimtareve brenda vitit 2015 dhe per t’ia dale mbane, do te martohet shume shpejt me nje vajze indiane 18-vjecare.

"Martesa do te mbahet ne Jaipur, ne Rajasthan dhe cdo gje eshte kombinuar nga mjeku i tij. Paja eshte vendosur ne kater mije dollare amerikane”, - tha Rahman me krenari ne nje interviste per faqen e internetit te lajmeve "Emiratet e 24 / 7."

Ai gjithashtu ka theksuar me bindje se do te arrije ne shifren e 100 femijeve.

“Une shpresoj qe te arrij objektivin me nusen time te re”, - tha ai.

Kjo do te jete martesa e 16-te per Rahman, nje ish-oficer i ushtrise ne Emiratet e Bashkuara Arabe.
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Baba i 88 femijeve, shpreh deshiren e zjarrte: Dua t’i bej plot 100!

Mortja ishalla mu ne vend..
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
19,818
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë

Nuk i mjafton pjesemarrja ne Librin e rekordeve Guiness si nje super-baba me 15 martesa dhe 88 femije (50 meshkuj dhe 38 femra).

Daad Murad Abdul Rahman, 64 vjec, eshte betuar se do te arrije ne shifren e 100 trashegimtareve brenda vitit 2015 dhe per t’ia dale mbane, do te martohet shume shpejt me nje vajze indiane 18-vjecare.

"Martesa do te mbahet ne Jaipur, ne Rajasthan dhe cdo gje eshte kombinuar nga mjeku i tij. Paja eshte vendosur ne kater mije dollare amerikane”, - tha Rahman me krenari ne nje interviste per faqen e internetit te lajmeve "Emiratet e 24 / 7."

Ai gjithashtu ka theksuar me bindje se do te arrije ne shifren e 100 femijeve.

“Une shpresoj qe te arrij objektivin me nusen time te re”, - tha ai.

Kjo do te jete martesa e 16-te per Rahman, nje ish-oficer i ushtrise ne Emiratet e Bashkuara Arabe.
Ka ndonjë lajm të ri o Smiley, se jo 2018, po tahs i thonë 2018.
Vallë ta ketë kaluar qindëshin?!
 

Puhiza

E mëngjesit
Anëtar
May 1, 2013
Postime
4,035
Pikët
113
Vendndodhja
Në kështjellën e një ëndrre!
Përgjigje e: Re: Baba i 88 femijeve, shpreh deshiren e zjarrte: Dua t’i bej plot 100!

Ka ndonjë lajm të ri o Smiley, se jo 2018, po tahs i thonë 2018.
Vallë ta ketë kaluar qindëshin?!
Qe ne 2010 i bie edhte 8 te tjere te kete bere . Pra 96 gjithsej. Vetem nese nuk ka lindur ndonje dopjo tek tuk. Perndryshe ka akoma pune :D
 

Kurt

———>
Anëtar
Aug 10, 2014
Postime
9,573
Pikët
113
Përgjigje e: Baba i 88 femijeve, shpreh deshiren e zjarrte: Dua t’i bej plot 100!

Rraca e keqe shtohet shum lehte.
 

Elian70

Photoshop
Anëtar
Jan 30, 2014
Postime
8,554
Pikët
0
Vendndodhja
Vlorë
Përgjigje e: Baba i 88 femijeve, shpreh deshiren e zjarrte: Dua t’i bej plot 100!

ka ndonje ne dispozicion t'i bej nja 15 une? do ja filloja me zylyf, zeqo, qanie, ballaban, taras, sanie etj...
 
Top