• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Baba ne moshen 90 vjec

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Baba ne prag te 90 vjeteve, i pelqen te kaloje kohen me djalin e tij te vogel Artyom.

Besojeni apo jo, ai nuk eshte gjyshi por babai i djalit te vogel. Ne vend te perrallave, 90 vjecari Armais Nazarov i tregon vogelushit te tij, se si ka luftuar kunder nazisteve ne luften e dyte boterore.

Lindja e femijes se dyte per te, ishte nje mrekulli, sa qe Armaisi dhe gruaja e tij 34 vjecare Jevgenia kane dashur ta ndajne gezimin me gjithe boten.“Me thoni, a jam pranuar ne librin e rekordeve Guinness apo akoma? Mendoj se duhet te hyj ne rekorde, per lindjen e nje femije ne kete moshe te madhe”, deklaroi Armais Nazarov, prind.

Nazarov jeton ne qytetin e vogel Armavir ne jug te Rusise. Eshte java e fundit e tyre ne kete apartament te ngushte.

Si nje veteran i luftes se dyte boterore, ai pritet te perfitoje nje apartament te ri nga qeveria. Fale edhe ndihmes se autoriteteve lokale, familja e 90 vjecarit do te kete nje apartament me te gjere, te rimodeluar per me shume hapesire tani qe kane edhe nje te sapolindur. Babai 90 vjecar nuk ka shume fuqi ta ndjeke te birin, por mendon se me keto kushte do te jetoje edhe per shume vjet, te pakten deri sa te festoje 101 vjetorin e tij.
 

Perla

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 10, 2010
Postime
104
Pikët
0
Vendndodhja
Città Alta
Përgjigje e: Baba ne moshen 90 vjec

Nje gje nuk kuptoj une , çfare te perbashkete ka nje 34 vjeçe me nje 90 vjeçar. Mos kjo oçe oçe me ndonje tjeter dhe per ti bere qefin ketij lumadhit, i ka thene se eshte i yti? lol

Mister!!!!!!!!!!!!!!!!

Po shume ne forme kete veteranet haha
 

Jolene

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
19,100
Pikët
226
Vendndodhja
Aty ku jane kujtimet e vjetra e t’presin t’rejat!
Përgjigje e: Baba ne moshen 90 vjec

Nje gje nuk kuptoj une , çfare te perbashkete ka nje 34 vjeçe me nje 90 vjeçar. Mos kjo oçe oçe me ndonje tjeter dhe per ti bere qefin ketij lumadhit, i ka thene se eshte i yti? lol

Mister!!!!!!!!!!!!!!!!

Po shume ne forme kete veteranet haha

hahahahahaha esht DNA sot qe verteton cdo gje, gjithsesi as nuk i shkon te jete baba ne kete moshe.

Weird!
 

Perla

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 10, 2010
Postime
104
Pikët
0
Vendndodhja
Città Alta
Përgjigje e: Baba ne moshen 90 vjec

hahahahahaha esht DNA sot qe verteton cdo gje, gjithsesi as nuk i shkon te jete baba ne kete moshe.

Weird!
Po eshte e vertete, por ajo nuk eshte budallaqe qe ti bej testin seeee fundja grua e martuar eshte , e ka burrin :D i ulet dinjiteti dhe merr fund lumturia e tyre shume vjeçare. Tjetra synon te kap nje Guinness record te fitoje ca para prej tyre, se nuk i mjaftoka trashegimnia qe do i lere i shoqi pas ca vitesh lol
 
Top