• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Baba pijanec

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Jan 3 burra ne nje lokal, vjen nje pijanec i bërë tapë fare. Pijaneci i thot njerit nga atyre: Nëna jote është k*rv.
Ai burri e injoron.
Pijaneci vazhdon: E din ku isha tani? Isha me nënën tënde!
Ai burri nuk thot asgjë, por shoket e vet i thonë: po pse nuk po i thua asgje?
-Lëreni se esht pijanec, iu thot ai.
Pastaj ai pijaneci vjen prap, dhe i thot ati burrit të njejtat fjalë.
Shoket e vet i thonë burrit se në qoftë se vjen prap pijaneci, do të ja fusin grusht.
Pijaneci kthehet prap dhe thot prap ato fjalë, shoket e kapin per qafe dhe ai burri i thot:
-O bab, shko ne shtëpi se je bërë tapë!Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top