• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Babegirl

Status
Temë e mbyllur.

Babegirl

"Inhale sky.Exhale stars"
Anëtar
Jun 26, 2020
Postime
44
Pikët
18
Vendndodhja
Shkoder
O babe nga Shkodra, ke ngatrru forum se ky osht forum ku flitet shqip dhe jo inglish..? ? ?
Nejse, Bujrum mirseredhe.
Uroj t'merrmi vesh kur shkrujm se trecereku i antarve ktu jon "injoronta" ene nuk dine as i llaf n'gjuh t'huj, mezi shkrujm dy krraba n'leter. ????️
Hahahaha dekaa?
 

pablito

plata o plomo
Anëtar
Apr 7, 2020
Postime
3,657
Pikët
113
Unknown por i famshem me sa shof,po mire besoj tkan fol per muveee?
 
Status
Temë e mbyllur.
Top