• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Back prap

Status
Temë e mbyllur.

WISHMASTER

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 9, 2010
Postime
50
Pikët
0
Nuke di a kam postu ktu ,po he se po postoj prap se shtohet nr i posteve :p
ju pershnes te gjithve e mire se ju gjeta ketu ne ket forum te lezetshem.shpresoj t'ia kalojm sa me mire e te kenaqemi ke te gjitha gjerat qe ky forum na ofron.Pershnetje per te gjith!``bravo``
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,570
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Back prap

Mire se erdhe Wishmaster..
 

WISHMASTER

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 9, 2010
Postime
50
Pikët
0
Titulli: Back prap

flm.mendoj pse mos te bejm nje Poll per avatarin ma te bukur te forumit :p
ee ? shqyrtone nje her ket gja :)
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,656
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Back prap

Welcome ``gozilla``
 

WISHMASTER

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 9, 2010
Postime
50
Pikët
0
Përgjigje e: Back prap

du me e kthy se asht tema jeme,e kam hap un qysh ne themel...mirq e te lash me hi mren i her...5 mij lek spejt
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: Back prap

WISHMASTER ore qe erdhe e morem vesh ne po erdhe vet apo te kapen.
 

WISHMASTER

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 9, 2010
Postime
50
Pikët
0
Përgjigje e: Back prap

erdha praaap..e di qe ma keni ni mungesen po e baj vet kshu per sport :p
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,593
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Back prap

Pooo, duke lexu .......s'po kuptoj, sa here paska ardhe ky WISHMASTER ????!!!!!!!:O...

:p
 

WISHMASTER

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 9, 2010
Postime
50
Pikët
0
Përgjigje e: Back prap

Shiko naqe,mos u merzit ti.Sa her shkoj e vi une yy aq te mira qofshin
e kam ba si me ken shpi ket,shko e hajde :p;))
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,593
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Back prap

Jo, aspak eshte kenaqesi :)

Por merr celsat me vehte te pakten ;)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top