• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Balenat, tinguj seksi

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeSKenga e balenave po behet gjithnje e me seksi.
Sipas John Hildebrand, ekspert ne Institutin e Oqeanografise ne San Diego, pasi studioi tingujt zanore te balenave kuptoi se ndryshimin e pesuar ne vitet e fundit.

Duke krahasuar te dhenat e 60 viteve te fundit, duket qarte se muzika e ketyre miqve te njeriut ne det eshte bere shume ndjellese
 

Remember

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
120
Pikët
0
Përgjigje e: Balenat, tinguj seksi

ze seksi balenat yyyyy mos e dhente zoti te jete ndjellese per njerzit :p
 
Top