• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Balerina porno josh princin Karl Filipi

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Filipi, djali i dytë i Karl Gustavit të Suedisë është protagonisti i skandalit që ka përfshirë vendin skandinav.


Për Pashkët është fotografuar në makinë me Sofia Hellqvist, një pronostare e specializuar në spektakle ku vallëzon pothuajse nudo e mbështjellë me një gjarpër.

Prej disa muajsh dihej për marrëdhëniet e princit me aktoren porno, por vetëm tani të dy janë fotografuar së bashku, ndërsa futeshin në vilën e Karl Filipit në Sunne.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top