• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bamirësja Valbona Selimllari

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Duket se bukuria karakterizon gjithë qenien e saj. Para disa ditësh ka mbërritur në redaksinë e “Gazeta Shqiptare” telefonata e një gruaje të moshuar, e cila dëshironte shumë t’i drejtonte një falenderim Miss-it të parë shqiptar, Valbona Selimllarit.


Bashkëshorti i gruas së moshuar prej vitesh ishte i paralizuar dhe ajo nuk mundej të siguronte dot paratë për terapinë e tij të fundit. Ndërsa i tregonte këtë histori një të njohurit të saj, aty kishte mbërritur Valbona.

Pasi kishte dëgjuar historinë e zonjës së moshuar, Bona ishte treguar e gatshme të vinte në dispozicion të* gruas një rrogë mujore për familjen e saj…Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,210
Pikët
83
Përgjigje e: Bamirësja Valbona Selimllari

E vecante ka qene qe ne 1993 ku doli e treta ne miss Bota. Dhe e vecante mbetet ende sot. Jo se nje rroge mujore do beje mrekullira ,por eshte gjesti ai qe cmohet me shume.
 

Elushe

~*~loved~*~
Anëtar
Aug 20, 2012
Postime
7,515
Pikët
113
Përgjigje e: Bamirësja Valbona Selimllari

Zonje! :)
 
Top