• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Banditi plakush vazhdon me plaçkitje

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy

Zyra e FBI-së në San Diego vazhdon ta kërkojë plakushin kriminel, i cili këto ditë ka kryer edhe një plaçkitje të bankës. Plaku i moshës 60-70 vjeçare, i quajtur nga policia “Geezer bandit” (Banditi plakush), këto ditë ka plaçkitur bankën e gjashtë me radhë.
Plakushi, gjatë plaçkitjes që ka kryer javën e kaluar, ishte i armatosur me një pistoletë gjysmë-automatike, ndërsa arkëtares i kishte dorëzuar një pusullë – me porosinë t’ia dorëzonte paratë, përndryshe do të mund të pësonte keq.

Nuk është bërë e ditur se sa para i kishte marrë me vete plakushi. Sidoqoftë, kjo është plaçkitja e tij e radhës, pas një pauze 2 muaj e gjysmë.

Gjatë plaçkitjeve, ai bartë në kokë një kapele bejsbolli, ngjyrë të bardhë ose të zezë. Ndërsa policia tashmë ka ofruar tri shpërblime të ndryshme për informatat që do të çonin në kapjen e tij. /Telegrafi/
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Banditi plakush vazhdon me plaçkitje

Kshu do behem edhe une plak :D Se tani sma mban me hy ne burg :D
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Banditi plakush vazhdon me plaçkitje

Se di per ty Roxy , por te kesh dy metra cun ketu si une edhe mendon se te ndez plaku ? Une te djeg :p
 
Top