• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Barcaleta pikante ..!!

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Nje biznesmen i pasur humb gjithcka ..Edhe vendos te vrase veten aty ku ishte gati duke u hedhur nga nje ure e terheq nje dore ..I nxehur biznesmeni kthehet edhe shikon nje plak mbrapa !
Plaku- ca ben djale u cmende ë
Biznesmeni- ik na ler rehat ..!!
Plaku- e di kush jam une ëë jam plaku i vitit te ri mbase mund te ndihmoj
Biznesmeni- cfare do me ndihmosh kisha makina te bukura ,dashnore , leke , tani skam asgje ..
Plaku- Per kete e vret mendjen ë Nser poshte nje ure do te dergoj nje lumuzine ..!!
Biznesmeni-po kisha edhe dashnore ..
Plaku- ok neser ne limuzine brenda do kesh edhe disa bjonde ..
Biznesmeni-flm por kisha edhe leke
Plaku- Ok njera nga bjondet do mbaje ne dore nje valice me 1000 000 euro ..!!"
Biznesmeni- cfare te bej per ty ..ëëëë
Plaku - eh me merr nje cibuk ..
Biznesmeni- ok kaq bere per mua , edhe shkojne ne nje hotel edhe po e benin ate punen kta ..
Plaku - si te quajne ëë
Biznesmeni- aleks
Plaku- Sa vjec je ti aleks ë
Biznesmeni-35
Plaku- Po mire more aleks 30 vjec beson ne plakun e vitit te ri ..!!
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Dy kulva nen poshtimin nazist ..
Njera une mora cibuk nje gjermani , per nje cope buke ..
Tjetra - une mora cibuk nje gjermani , jo se kisha uri , po kshu kot per te fut dicka ne goje ..
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Ne parajse ishte nje engjell rrugac cfare engjelli tjeter shifte i ngacmonte seksualisht ..
Edhe kryetari engjujve e merr edhe e con ne ferr ..
pas disa kohesh shkon ky kryetari i engjujve ne ferr por dihet qe ne ferr ben vape por sapo shkon ky kryetari bente ftohte ..
kRYETARI engjujve pyet kryetarin e djajve ..pse ben kaq ftohte ktu ëë

Kryetari djajve - Me ate qe na prure nuk guxon njeri te ktheje kurrizin e te ulet te ndeze zjarrin e kazanet
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Du shoke duke luajtur golf ..Njeri nga te dy gjuan edhe nuk e qellon edhe fillon e shan , dreqi ta marri ... Nuk e qellova
Tjetri - mos shaj se do te degjoje zoti dhe do te denoje ..
Prap gjuan ky edhe nuk e e qellon shan prap Dreqi ta marre nuk e qellova ..
Tjetri - mos shaj se do te denoje zoti ..
Ky tjetri gjith nevra shan prape ..dreqi ta marre prap nuk qellova ..
Papritur nje rrufe nga qielli edhe godet ate shokun qe thoshte mos shaj se do te denoje zoti ..Ne ate moment degjohet nje ze i larget nga rete ..Dreqi ta marre nuk e qellova !!
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Nje Djale 5 vjecar Duke Ecur me Bicilkete ndalon ne nje dyqan le bicikleten futet brenda dhe thot :
Djali-Teta me fal keni vezzzzzzë
Shitsja-Po te keqen teta...
Djali-Me plasi trapi un kam biciklete........
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Nje djale ne autobuz... kalon fatorino
Djali-O cuni bileten te lutem dhe i zgjat leket...
kalon prap fatorino
Djali-Oooo cuni bileten te lutem dhe i jep leket...
kalon prap fatorino
djali-O cuno bileten dhe i jep leket
Fatorino qe habitet i thote
Fatorino-Me fal po ci do 3 bileta
Djali-Po kam frike se me humbin prandaj
Fatorino-Po sikur te te humbin te 3jaë
Djali-Pse re pall jam un kom abonen te xhepi mrapa
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Dy shoke ne palester , po qanin hallet fillon i pari oh cme gjeti nje dite u ktheva nga puna heret edhe gjeta gruan me dike tjeter ma beri mua kte une qe per ate kam bere cdo gje ...
Shoku- duhet te marresh masa ..!!

I tradhtuari- Po normale qe do marr mase , nuk kthehem me heret nga puna ne shtepi ..
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Burri kthehet ne shtepi edhe gjen ne krevat gruan e tij te djersitur ..oh mbarova thote ajo edhe ben sikur i bie te fiket ..shkon me vrap te marre ne tel ndihmen e shpejte atj ku po merrte ne tel del cuni i vogel edhe i thote baba baba eshte nje burre i zhveshur ne dollap..

Vete buri shkon ne dhome edhe hap dollapin edhe ca shef shokun me te mire .. Po mire re kosta gruas time i ka rene te fiket ti rri tremb kalamajt ..!!
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Nje dite vdesin tere edhe zoti direkt grate i con ne fer , edhe pyet burrat me beni listen kush nga ju ka bere rolin e mbretit te dale nga kjo ane kush ka qen ne gruan te rrije ne vend ..
Edhe tere dalin nga ana tjeter ...

Zoti- po si skeni turp ore une krijova gruan prej kockes tuaj ju e late grun tju beje cte doje ëëëë
Vetem ti qe ke ngelur ktu je i denje per parajse ..!!

Ai qe kishte ngelur pa levizur - Une sleviza se ktu mtha gruaja te rrija !!
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Ne nje farmaci ishin tre cuna deh po blinin prezervative.sa dalin nga farmacia takojne nje plake deh kjo i p0yet djemte- o djema ju keqen nena cfare blete ju aty ne dyqanë

djmte nuk i thonin dot se blene prezervativ po i thane - o nene bleme ca cumcakiza

nena shkon brenda tek farmacisti dhe i thot farmacisit - me jep dhe mua nga ato cumcakizat qe lene ata cunat.
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Dy shoke bisedonin ...
- E di se gjelat kendojne kur ndonjeri thot genjeshtra ..
-Po pse kendojne aq shume ne mengjes ëë

-Po se atehere shtypen gazetat !!
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Nje grua e bukur e gjate bjonde , shkon ne nje doktorr edhe i thote doktorr : kam problem te madh , sahere pij ndonje pije te rende dua te bej sex me ke me del perpara ...

Doktorri:Me nje buzeqeshje ne sy , te sjell nje gote konjak ...
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Skon gruaja ne shtepi , edhe gjen burrin tere nevra ..
Gruaja: cke i dashur ëëë

Burri: ja u grinda me oborrtarin , se me thote qe ka q** gjitha grat e pallatit..pervec njeres

Gruaja : hmm, ajo hyndeprpjeta e katit te trete do jete !!!
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Shkon nje klient ne nje bar edhe thote nje pije , sa leke ben 50 leke thote barmani
Kliente : I knauqr nga cmimet pin nje shihse te tere edhe i thote , po pse ja prish kshu barin pronarit ëë
Barmani: Ai me q* gruan .. Une i Q** biznesin !!
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Ne avion
Nje femij i vogel po udhetonte vetem ne avion. stjuardesa po i qendronte gjat gjith kohes prane. djali i thote se donet te shkonte ne tualet. dhe sjuardesa e con ne tualetin e avionit. per pak kohe largohet stuajdesa qe po priste dajlin e vogel et mbaronte punen ne tualet dhe nderkoh djali del nga tualeti deh futet nje burre.

stjuardesa mendoin se djali i vogel eshte akoma brenda ne tualet dhe i thot.
" shpirti vogel kur te mbarosh me thuaj se tafus un zogun brenda"
dhe burri qe pergjigjet
"wowwwwwww ca sherbimi qe beheshka ne keet avion"
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Dy hajdute po vidhnin nje banke, ne ate moment vjen policia dhe kto vrapojne qe te iken, nderkohe njeri nga policet bertet: Ndalo o i biri i k.....! Njeri nga hajdutet ndalon dhe i thote shokut: ik ti se mua me njohu :D
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Ishte njeri dhe ne mes te rruges ul breket, dy vajza po kalonin aty ne ate moment dhe njera thote iiiiiiiiiiiiiii sa i trashe!!!! ( sic e perdorim per dike qe ska llogjike)
dhe ky ja kthen po per gjetsine ke verejtjeëëëë
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Ai:Zemer je e sigurte qe une jam i pari me te cilin ke fjeturë Ajo: Po i dashur apsolutisht, sepse me te gjithe te tjeret kam ndjenur e zgjuar tere naten!!!!
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Gruaja i thote burrit:: I dashur sot mbushim nje vit nga dita kur jemi martuar. Do therim nje pule per darkeë Burri::E c'faj ka pulaë Ai qe do therur eshte shoku im I ngusht qe me prezantoj me ty ………………*_*
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Nje djale nuk kishte bere asnjeher sex dhe i gjejne shoket nje femer profesionte. Po ca ti bej une asaj thote ky se nuk di fareë, ti mos bej asgje i thone shoket vetem ndiq veprimet e saj. Shkojne ne hotel , fillon te zhvishet vajza zhvishet dhe ky, shtrihet vajza ne shtrat shtrihet dhe ky, ngre vajza kembet i ngre dhe ky,,,, pasi rrine disa sekonda me kembe perpjete ky pyet vajzen po tani cfare do bejmeëë Tani do presim ndonjerin te na e beje te dyve thote vajza,,,,
 
Top