• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Barcaleta pikante ..!!

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Nje burre fiton llotarine .. edhe shkon me vrap ne shtepi ti thoje gruas sa e degjon gruaja i ndodh infarkt edhe vdes ..

Burri duke buzeqeshur , eh kut te vjen e mira te vjen ....
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Niset nje macok per te bere sex edhe ne rruge takon nje macok te vogel edhe e pyet macoku vogel ku po shkon ëë

Macoku : sja trengoi por pas nje cope here presioni ja tregoi ,edhe mberriten tek macja ..por pane qe aty ishin edhe macoke te tjere , edhe filluan tere te te ndiqnin macen rreth pemes ..Mcoku vogel ndalon edhe thote : Une u lodha do bej edhe nje raund tjeter seks edhe do iki ..
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Hyn nje plak ne nje klinike edhe , edhe heq kapelen shef doktorri nje bretkose ..

Doktorri - po zotri urdheroni cfare problemi keniëë

Plaku - Jo une bretkosa ..

Doktorri- Me nevra kthehet nga brektosa edhe i thote , cfare ke ti re ëë

Brektosa - Po se she idjot , me ka mbire nje plak ne Ko**T
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Therret ariu kafshet e pyllit dhe ju thote tani vihuni ne rradhe se dua te bej sex me secilin prej jush,, dhe fillon i kap me rradhe sorkadhen , kaprollin ,ketrin etj,,, kap lepurin, pas lepurit i vjen radha dhelpres,, nderkohe qe po benin sex dhelpra thote sa te bute e paske more ari !!!, dhe ariu: Mos kam harruar te heq lepurin!!!!
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Nje person shkon tek doktorri edhe i thote
Pacienti- Doktorr smund te ha me goje si tja bej ëë

Doktorri- Ha me B**, pas dy javesh shef pacientin dule levizuar prapanicen sa andej ketej duke ecur , edhe e pyet cfare ke qe lekundesh ashtu ëë

Pacienti- Po ha cemcakez ..
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Ne nje fshat ngacmonin manolin , edhe i thote njeri po bertet re gruaja jote ne krevat ..

Manoli- A bertet thua , nga bari ku po pij kafene e dgjoj *_*
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Burri del lakuriq nga banjoja edhe shkon direkt ke krevati gruas te filloja lojra seksi ..po gruaja si gjithmone kam dhimbje koke ..

Burri- Sot e kam lyer K**in me pluhur aspirine , mund ta marresh ne goje ose ne menyre tjeter ....
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Nje i dehur po ikte rruges , kur befas kalon nje murgeshe , i hidhet i dehuri i gjuan nje gursht i fillon me shkelma e shtrin pertoke derisa humb ndjenjat murgesha ....

i dehuri- hmmm, te mendoja me te forte batman !!
*_*
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Na ishte njeri qe po gjuante per peshk ne nje dore grepin ne tjetren tullen perdite kalonte nje femer dhe e dhe e shikonte e shtyn kureshtja dhe thote po mire grepin po tullen ce ke peshkatari i thote ma le i her ta tregoj jo i thote kjo ne asnje menyre ok i thote peshkatari sta tregoj kalon perseri kjo se linte kureshtja e ripyet dhe peshkatari i pergjigjet po njesoj perdite ky avaz deri sa femra vendosi tja linte shkuan ne hotel mbaruan pune dhe me ne fund femra e kenaqeur i thote tani ma thuaj se per cfare ee ke tullen

peshkatari QE TE KAP NDONJE TRUPESHK SI PUNA JOTE
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Nje klient shkon te hape nje llogari bankare, edhe i drjetohet punonjeses moj me hap nje llogari bankare ..!

Puntorja- Pak respekt zotri ..si flisni ashtu

Klienti - He moj hap llogari mos na caj koken !!

E degjon drejtori bankes edhe shkon atje , zotri si i flisni ashtu puntores tone me te mira cfare ka ndodhur ëë

Klienti- Ja kam fituar ne llotari 1,5 miliarde edhe dua te hap llogari ..

Drejtori- hm, edhe te ben fjale kjo ndyresira *_*
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Shkon nje gazetar ne nje fshat te marre interviste se atje nuk vdiste asnjeri ..

Dhe i thot kryeplaku fshatit , ne ktu jemi tere te pasur as lodhemi asigje ..

Gazetari- Po une pashe nje varrim kur po vija ..

Kryeplaku- A ate vdiq ai nga uria ai qe merrej me funerale ..
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Leter prej Kosove

Jam i pamartuar. Isha i fejuar, mirëpo fejesa dështoi.
Qe PSE:
-Për Vitin e Ri vendosa ti dhuroj të fejuarës një palë dorëza te dimrit, e
bashkë me dhuratë edhe një letër përshëndetëse.
Aty në dyqan takova një shoqe të kohës shkollore, e cila bleu brekë.
Shitësja me pakujdesi, na i ndërroi pakot, kështu që shoqja ime kishte
marrë dorëzat, e unë pakon me brekët! Unë pa ditur gjë futa në pako dhe
letrën pëshëndetëse.

TASH MUNDENI ME MARRë ME MEND Të FEJUARëN TIME, KUR E HAPë PAKON ME DHURATEN, DHE E LEXON LETRëN PëRSHëNDETëSE.

Qe edhe përmbajtja e letrës…

“Me këtë dhuratë e dashur, dua të disponoj dhe ta bëj me dije se të dua.
Herën e fundit kam vërejtur qka të mungon, pra tash i ke këtu në këtë pako.
Të dëshiroj momente të këndshme në to. Desha ti blej të leshit, mirëpo ishe
djersitë ndoshta, e këtë e vërejta edhe te disa kolege të punës. Nuk e dita
numrin e madhësisë, keshtu që më ndihmoi shitësja, e cila i provoi për mua.
Desha ti blej të lëkurës, mirëpo ato nuk mundesh me i zhvesh shpejt, sidomos
kur të takohesh me kolegë në punë. E di që do të përlyhen shpejt, sepse
njerëzit i kanë duart e papastërta. Po mos u bën merak, se edhe pak e vjen
pranvera, e tani s’ke nevojë me i mbajtë me. …të puthë i dashuri i YT.
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Kur dalin disa punonjes te nje ndermarrje te shtunave flasin per futboll, kur dalin pergjegjesit e ndermarrjes flasin per tenis , kur dalin aksionistet e ndermarrjes flasin per golf ..

Perfundimi- Sa me lart jeni ne punen qe beni ,kaq me te vegjel jane topat qe diskutoni..
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Njerin e pickon nje blete ne maje te penisit , edhe i fryhet shume .. Shkon me vrap tek dotkorri . doktorr po vuaj ma mjeko ..

Doktorri - pa merak tani ..
I pickuari- Po por mjekoje ne menyre qe te ike vetem dhimbja, fryrja te rrije !!
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Nje shkodran kishte hapur nje sersis biëikletash ne Tirane .
Shkon nje tirans denbabaden i lagjes per ti fry gomat e biëikletes
dhe thot me vete , po nxjerr pak kunjin me kete shkodranin se mbahen per
te hedhur . Miredita usta , a mund te me hedhesh pak benzine ne biëiklete ju lutem
, posi ja kthes shkodrani , dhe ben gjasme po i hidhte benzin , ta mbush plot ë
Plot plot ja kthen tiransi dhe me hidh dhe pak vaj ne motor pastaj ,
posi ja kthen i qet shkodrani , ja mbarova ,
mi fry pak gomat te lutem , ok thot tjetri , dhe ja fryn n paguan tiransi dhe
i thot flm shume , mire u pafshim dhe ne ate moment Shkodrani ja rras shpull sa i qet krahu , ëa bon mer jahu , ja kthen tironsi ,
asgja jo , te mbylla deren e biëikletes se e kishe harru hapur , mund te vazhdosh i qete tani.
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Nata e pare e martese edhe thote gruaja do bejme sa here sex dua .. ok thote burri .. edhe fillojne nje dy pastaj lodhet burri edhe behet gati me u shtri

Gruaja , jorgo thame sa here dua ..
Merr forcat burri e ben edhe nje here ..
Gruaja , thame sa here dua e ben prap edhe i rraskapitur burri behet gati me fjetur ..
Gruaja prap thame sa here dua ..
E bejne edhe nje here edhe , duke u rrzuar shkon ne banjo burri edhe vonohet nje ore .. shkon gruaja te shofe cfare ka

Burri duke i thene penisit - Dil zogu nuk do q**h do besh shurren !!
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Nje grua shkruan ne gazete : Dua burre te mos godase te mos gjuaje me shkel dhe te kete penis te madh .
Diten tjeter vjen nje para deres , skishte as kembe as duar ..

Gruaja - Kerkesa shkruante as mos godase eshof , mos gjuaje me sheklma e shof .. dhe te kete peos te madh ...

Burri - Po si mendoni se i rash ziles ë
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Nje murgeshe kishte dhimbje koke edhe shkon ne spiatal , doktorret pasi e pane qe nuk kishte asgje serioze vendosin ti bejne nje shaka ..Edhe i thone qe eshte shtatzane ..

Murgesha - Hm se dija qe ngeleshe shtatzane me karrote *_*
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Nje mezoburre paraqitet ne komisariat te policise dhe njofton fumbjen e gruas se tij .
Ka dy dite qe nuk eshte pare ne shtepi dhe s'kam asnje lajm ,asnje telefonate , asgje.
Na e pershkruaj pak i thone policet . Po ja , eshte bjonde , e gjate 1,60 e ca , peshon
me duket tek 120 kg se ka rene ca ne pesh kohet e fundit.
Po ndonje shenj te veëante ka , pyesin policet .
Po ëalon paksa dhe ka veshin e djatht te shkoqur paksa se ja ka ngrene qeni .
Mire i thone policet ,do ta kerkojmedhe per ëdo te re do te te njoftojme , Ok thote burri dhe kthehet ne shtepi.
Te nesermen nje polic e telefonon dhe i thote , kemi nje te re qe kendshme per ju .
Gruan tuaj e kemi kerkuar gjithandej dhe nuk e kemi gjetur .
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Nje djale i ri shkon tek babai edhe i thote ,baba jam gei ..

Babai- Bir kemi ne jaht ë Kemi ne vila ë Kemi ne pare ne banke ne svicer ë

Djali- Jo ..

Babai - epo atehere sje gei ,nje b**h Q**e vl je *_*
 
Top