• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Barcaleta pikante ..!!

Stelar

white light
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
37,870
Pikët
113
un skam po ma mori mendja si femer qe jam :p

po ju keni? : )
 

lonely_lion

0xD15EA5E
Anëtar
Jul 4, 2015
Postime
6,443
Pikët
113
un skam po ma mori mendja si femer qe jam :p

po ju keni? : )
Po kemi dy. Nje per secilin. Po qe kur kam kinezken me barre , ja kemi dhone komshiut. Se di pse me puthi fort ai , kur i thashe: Do m'i mbash keto dy komodinat ne ruajtje per ca kohe ? I morri dhe filloi po i ledhatonte si femije.

Tani po mendoja . Ai ska as grua as te dashur ... mos m'i beje gje komodinave ai ?
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
68,831
Pikët
113
Sa e mbajnë barrën komodinat, 9 muaj si njeriu?
Ishalla pjellin nga dy secila se do bësh tregëti. ``fumato``
 

lonely_lion

0xD15EA5E
Anëtar
Jul 4, 2015
Postime
6,443
Pikët
113
Sa e mbajnë barrën komodinat, 9 muaj si njeriu?
Ishalla pjellin nga dy secila se do bësh tregëti. ``fumato``
Ca thua ore ? Dhe ate pune te me beje mua ai. Kinezka ime jalla te kete qumesht per bebin.Te mendojme dhe per komodinat tani ``qaj``.

E c'mu desh mua thuaj. Do hapi llafin ai dhe do filloje te me pyese lagja. @lion kur do e mbarsesh prap kinezken ti ?
 

Sinbad

V.I.P
Anëtar
Aug 30, 2012
Postime
7,228
Pikët
113
Shkon burri në tre të natës tap i dehur në shpi, me mendjen e ngritur keq për seks. Shtrihet në krevat dhe fillon ta përkëdheli grun, dhe ajo që i kthehet "po rri tani aman se me kane ardh ato". "Ouu ashtu???" - thotë ky "Po mire ktheu na pas!". "S'behet fjalë." I thotë gruja "Me kane dale hemorroided!". "Ashtu eee?? Ok ok" thotë ky dhe ashtu lakuriq sic ishte cuhet me vrap nga aneksi, hap një sirtar me vrull e mbyll një tjetër, deri sa e gjen vazon me mjalt që kishin aty. Hap kapakun dhe pasi e zhyt aty mirë e mirë në mjalt, ashtu siç ishte lakuriq i laterzym me mjalt shkone në dhomë, ndez dritën e dhomes gjumit dhe i thotë grus " Tani mos me thuaj qe je dhe me bajame!?" :D :D :D
 

lonely_lion

0xD15EA5E
Anëtar
Jul 4, 2015
Postime
6,443
Pikët
113
Shkon burri në tre të natës tap i dehur në shpi, me mendjen e ngritur keq për seks. Shtrihet në krevat dhe fillon ta përkëdheli grun, dhe ajo që i kthehet "po rri tani aman se me kane ardh ato". "Ouu ashtu???" - thotë ky "Po mire ktheu na pas!". "S'behet fjalë." I thotë gruja "Me kane dale hemorroided!". "Ashtu eee?? Ok ok" thotë ky dhe ashtu lakuriq sic ishte cuhet me vrap nga aneksi, hap një sirtar me vrull e mbyll një tjetër, deri sa e gjen vazon me mjalt që kishin aty. Hap kapakun dhe pasi e zhyt aty mirë e mirë në mjalt, ashtu siç ishte lakuriq i laterzym me mjalt shkone në dhomë, ndez dritën e dhomes gjumit dhe i thotë grus " Tani mos me thuaj qe je dhe me bajame!?" :D :D :D
Nuk e di mire ti shoku. Ajo kur ai po behej gati per... A jo i tha. Jam me bajame. Dhe ky sic ishte i tha. Mos me thuaj qe te dhemb dhe veshi :D
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
7,802
Pikët
113
Ishte nje familje malesoresh dhe vajten te fotografi. Ai i pyet se cfare u nevojitej. Ja fillon malesori:
- Une dua te me qiç mua dhe gruan, pastaj dua te me qiç vajzen, pastaj te me qiç vetem gruan, me pas te me qiç gruan bashke me vajzen dhe...
- Avash, avash - ja ktheu fotografi - nje nga nje se nuk jua dal dot te gjitheve.

p.s. per zymbylat qe nuk e kuptuan, malesori ne vend te fjales qitësh (apo nxjerrësh) ne dialekt thoshte qiç. Te rrezikshem malesoret ?
 

Viking

ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
19,343
Pikët
113
Vendndodhja
*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
Ishte nje familje malesoresh dhe vajten te fotografi. Ai i pyet se cfare u nevojitej. Ja fillon malesori:
- Une dua te me qiç mua dhe gruan, pastaj dua te me qiç vajzen, pastaj te me qiç vetem gruan, me pas te me qiç gruan bashke me vajzen dhe...
- Avash, avash - ja ktheu fotografi - nje nga nje se nuk jua dal dot te gjitheve.

p.s. per zymbylat qe nuk e kuptuan, malesori ne vend te fjales qitësh (apo nxjerrësh) ne dialekt thoshte qiç. Te rrezikshem malesoret ?
Sidomos kta Malësorët e Jugut se kta të Veriut e kan Do na e krejsh në herë mue me gjithë Çikë e një herë me na krejt dy Çikave vetëm etj etj
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,742
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Nashta ketu e kam lexu ose dikun tjeter , por kom qesh me lot 😂😂😂

Dy shoqe shkojn me nje restoran per dark , hajn mire por edhe e teprojn pak , rruges tu u kthy i rrok me bo nevojen e madhe , e masi nuk munden me qendru ma shume , nalen te varesat edhe e kryn nevojen biologjike , ne fund njona e fshin prapanicen me brek , tjetra e mer nje kunor te luleve nga nje vor ...
Te nesmeren burrat e tyre tu pi kafen e pauzes ne pune bisedojn :
-Po dyshoj se gruja po me tradhton , mbram me erdhi pa brek..
  • Kugjo kjo , e imja me erdhi me nje leter ne prapanice ku shkruante " Kurr skemi me t'harue "
 

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
5,577
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
Njoni tu ik per ne pune po nxitonte sepse ishte vone. Nga nxitimi perplaset fort me nje shtylle dhe i bejne syt xixa. I shkreti menoi qe u perplas me nje njeri tjeter dhe i kerkon falje duke i then, ma bo hallall se te fika dhe ty cigaren
 

Lois

Off
Anëtar
Jun 27, 2021
Postime
4,372
Pikët
113
ishin tre shoke nje ishte hajdut nje ishte shume feminsit dhe tjetri ishte gei
i mer zoti dhe ju thote nese ti hadut mer lek do te leshoje nje rufe dhe do te vrase
dhe
ti feminist po shkove me nje femer do te vrase dhe ti gei po shkove me
ndonje bure do te vrase pasi ju dha porosit zoti i leshoi ne nje
shkretetire
hecin dhe shikoin nje disko te vogel me pak femra dhe
thote feministi nuk rezikoje une jeten per dy femra ecin dhe pak
shikoin nje disko te madhe plote me ferma 2 m te bukur sa shkone te hy
feministi i leshon zoti nje rufe dhe e vret
ngelen gei dhe hajduti
ecin
ruges dhe shikon nje tufe me lek jo thote hajduti se nuk rezikoje une
jeten per pak lek ecin dhe pak dhe shikoin nje valixhe plote me lek dhe
sa ulet per ti mare hajduti
direkt zoti leshon nje rufe dhe vret gein 🙈🙈🙄
 

Viking

ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
19,343
Pikët
113
Vendndodhja
*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
ishin tre shoke nje ishte hajdut nje ishte shume feminsit dhe tjetri ishte gei
i mer zoti dhe ju thote nese ti hadut mer lek do te leshoje nje rufe dhe do te vrase
dhe
ti feminist po shkove me nje femer do te vrase dhe ti gei po shkove me
ndonje bure do te vrase pasi ju dha porosit zoti i leshoi ne nje
shkretetire
hecin dhe shikoin nje disko te vogel me pak femra dhe
thote feministi nuk rezikoje une jeten per dy femra ecin dhe pak
shikoin nje disko te madhe plote me ferma 2 m te bukur sa shkone te hy
feministi i leshon zoti nje rufe dhe e vret
ngelen gei dhe hajduti
ecin
ruges dhe shikon nje tufe me lek jo thote hajduti se nuk rezikoje une
jeten per pak lek ecin dhe pak dhe shikoin nje valixhe plote me lek dhe
sa ulet per ti mare hajduti
direkt zoti leshon nje rufe dhe vret gein 🙈🙈🙄
Gei ishte aktiv në ktë rast ke harruar për ta cilësuar në fillim.
Mund të hapësh dhe një temë LgBT që shokët dhe shoqet e partisë mos tju ngeli hatri.


Ishte një herë njëri merrte frymë me bythë një ditë harroj u ul në karrige dhe vdiq.
 
Top