• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Barcaleta pikante ..!!

Lois

Off
Anëtar
Jun 27, 2021
Postime
4,268
Pikët
113
Gei ishte aktiv në ktë rast ke harruar për ta cilësuar në fillim.
Mund të hapësh dhe një temë LgBT që shokët dhe shoqet e partisë mos tju ngeli hatri.


Ishte një herë njëri merrte frymë me bythë një ditë harroj u ul në karrige dhe vdiq.
I mbarove pushimet 🤔🤔
Te paskan bere dem mesa duket 😎
Zakonisht dielli eshte per te djegur lekuren por ty te paska djegur qarkun elektrik🙂
Ska gje me ustain e duhur do behet lidhja e duhur serisht per ty.✌
 

John

V.I.P
Anëtar
Oct 23, 2020
Postime
2,008
Pikët
113
Isha ne plazh nje dite dhe kisha nje goce afer,bravo i qofte ndenji dy ore dhe nuk i beri asnje foto shaleve😁🤙
 

John

V.I.P
Anëtar
Oct 23, 2020
Postime
2,008
Pikët
113
Ajo: a keni prezervative large
Farmacisti: sigurisht qe po
Ajo: a mund te rri ketu te shikoj kush i ble;;
 

3d1

V.I.P
Anëtar
Aug 5, 2011
Postime
4,511
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Sipas nje studimi grate e martuara e shijojne me shume seksin pas te dyzetave...
Por ne studim nuk percaktohet me kë ``fumato``
 
Top