• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Barcaleta pikante ..!!

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Ne shkolle thote mesuesja , me thoni nje fjale qe fillon me D edhe hahet ..

Nxenesi- Drita..

Mesuesja- Duke qeshur po drita nuk hahet !!

Nxenesi- Cfare thua mesuese , babai im cdo nate i thot mamase fike driten edhe hajde ta hash ..
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Nje burre ishte ne ashensor edhe ne kat te dyte hipen nje super sex bjonde , edhe fillon te heqe rrobet edhe i thote ktij burrit me trego sa burre je ...


Burri heq rrobat edhe ja hedh surratit , laji kto ...*_*
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

haahahahahah alb lover pse sthu ti me se cenken funn keto postimet tuja hahahaah me ke bere te qesh
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Mikela me behet qefi qe te pelqejne :) Ja meqe te pelqenkan ty do shkruaj edhe tjera , se kto i kam bere personalisht ;)
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Shkon njeri ne xhungel , e kapin indianet edhe e fusin ne kazan , nje nga indianet i gjuan me luge ne koke , e shef kryetari indianeve po si thote gje , ky indiani e ben kte gje shume here , deri sa shkon kryetari edhe i thote pse i sjell ushqimit ëëë Pergjigjet indiani , po ja se ben zhytje edhe han patatet *_*
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Nje italian , nje francez edhe nje shqiptar , po flisnin per sex ,..

Italiani - une bera dje me gruan tre here edhe ishte ne mengjes me qef akoma ...

Francezi- Une e bera 6 here edhe ne mengjes gruaja me tha sdo dashuroj burre tjeter ..

Shqiptari spo fliste , e pyesin he sa here he ëë Shqiptari - nje here ... E pyesin prap po ne mengjes ca te tha ëë


Shqiptari- Me thoshte mos ndalo mos ndalo ...*_*
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Nje shofer , godet dike me makine edhe duke dale nga makina e shef qe ishte gjalle edhe i thote je me fat jemi perballe spitalit ...

I godituri - Sjam aq me fat sa mendon jam doktorri ktij spitali ...
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Dy shoke takohen pas nje fare kohe , edhe e pyet njeri pse me te zeza ëëShoku pergjigjet ,po se me vdiq gruaja shkoi nje xiro me kale edhe e hodhi kali ..

shoku- po ma jep mua ate kalin sa leke do aman ...

tjetri- Jo se kam ndermend te martohem prape ...
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Dy te humbur ne nje kazino , kapin nje muhabet edhe thote njeri sa here ben sex me gruan tende ne jave ëë6 here thote i pari .. Une 7 thote i dyti , edhe thone nuk hedhim zarin per 13 ... e hedhin edhe del zero Njeri po te kishim thene te verteten do kishim fituar tani ..
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Nje grua ishte me te vertete katastrofe ne guzhine ,edhe nje dite vjen burri ne shpi edhe e gjen duke qare , e pyet cfare ke e dashur ëë

Gruaja- kisha bere nje embelsire edhe e hengri qeni ...

Burri- Po mos u merzit do blejm qen tjeter ...
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Dy te rinj dashurohen dhe i premtojne njeri tjetrit besnikeri te perjetshme.
Pas ca kohesh, djalit i vjen thirrja per ushtar.Nuk kalon pak kohe dhe djalit-ushtar i vjen nje leter nga vajza qe ai dashuronte "me vjen vertet keq, por me duhet te te njoftoj se kam njohur dike.Po te le,me fal'' Ushtari lexon letren, por i permbajtur u lutet ushtareve te tjere qe t'i jepnin cdo fotografi te grave,te fejuarave apo te dashurave te tyre.Me pas,i fut ne nje zarf te gjitha fotot dhe shkruan nje leter "...letren tuaj e lexova, me vjen vertet keq...por ju lutem me thoni cila nga keto je!!!
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

BJONDET
Dy bjonde ndeshen ne nje stacion autobuzi.Fillojne te bisedojne.Pas pak pyesin njera
tjetren se cilin autobuz po prisnin.

-Une pres autobuzin nr.1 ,- thote njera

-Ndersa une ate me numer 3 ,- thote tjetra.

Pas pak vjen autobuzi me nr 13.Bjondet te dyja pane njera tjetren ne fytyre dhe te egzaltuara therrasin: Ua sa mire na erdhi autobuzi per te dyja ne nje kohe.
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Femija degjen zhurm nga dhoma e prinderve dhe
shkon e shikon se ëpo ndodhte nga vrima e ëelsit .
Shikon e shikon dhe pyt veten , ëfare po bejne valle ,
nena han
kurse babi bertet o sa po me shijon!!!!!!!
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Nje Vlonjat kerkon azil politik si kosovar nga Gjakova ne Angli
dhe e marrin ne pyetje dyshojne ne identitetin e tij dhe fillojne ti bejne pyetje
rreth Kosoves .
Sa eshte distanca Prishtine -Gjakove e pyesin .
Vlonjati i zen mat ja fut me hamendje 180 km ,
jo i thote tjetri , je shume larg , 90 km eshte .
Po e kisha fjalen vajte-ardhje o te qivja udhet ja kthen vlonjati.
Po mire , ngjyra e flamurit te Kosoves cila eshte ë
Po e kuqja si e tonit , ja pret vlonjati.
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Mytet anija qe ti po udhetoje dhe ti bie ne nje ishull.Te kapin kanibalet ene te thon nqs do te jetosh ketu do luash nje film per ne do te lejm me jetu...Filmi titullohet Q*rja e Kalit.Ok thu ti .Ske nga Shko Detyrohesh bo filmin Dhe iken me jetu ne pjesen tjeter te ishullit. Mbas 2 muajsh vijn prap kanibalet me kalin me vete ene te thon tani do lush pjesen e 2 te flimit ndryshe te vrasim...Ok Thu Ti Skom nga shkoj.Ok Thon kanibalet : Filmi titullohet Hakmarrja e Kalit
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Ishim ne nje avion ne edhe rrezohet avioni edhe na kapin disa indiane edhe na pyesin do i lejme nje here apo do vdesim , une them do i le nje here ndersa ti thua do vdes , edhe thot kryetari indianeve q** [ToNi] deri sa te vdese !
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Vjen zoti ne toke edhe i thote adamit , kam dy lajme nje te mire nje te keq ...
Adami , ok thuaj te mirin ne fillim , ok fillon zoti - do te jap tru qe te mund te zbulosh gjera te bisedosh me even , do te jap edhe peos qe te krijohes qenie te tjera si vetja edhe eva do jete shume e kenaqur me kte te fundit ...Adami- me kto dhurata qe me bere cfare mund te jete e keqe ëë Zoti- e keqja eshte se , kur te bera te dhashe aq pak gjak sa mund te punoje vetem nje organ cdo here ...*_*
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Nje burre hyn ne nje bar me nje papagall ne dore , edhe thote kush e gjen cfare zogu eshte ky une do e le tme q**e , tere menduan se eshte kurth edhe njeri , thot pllumb ...

Burri- E ska gje e marrim edhe kte si pergjigje te sakte , pergjigjet ky burri me ze transi ...*_*
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Nje burre ne varrimin e gruas bertet qan cfare do bej une ....

Priftit i vjen keq edhe i thote , po mos u merzit mor bir koha sheron plaget , neser mund te gjesh nje grua tjeter qe te jape ngrohtesi ...

Burri-Ce dua neser prift , sot si tja bej ...*_*
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Barcaleta pikante ..!!

Ishte dobsuar miu aq shume ,sa shoket shqetesohen per shendetin e tij dhe e pysin ëke qe je dobesuar kaq shume , ik bej nje vizit tek doktori .
E ëme ka gjetur , ua kthen , kam te dashur arushen(femra e ariut) dhe kam rene ne hall,
vetem ne nje seance dashurie me duhet te bej rreth 1000 rrutullime per ta sjellur ne fome dhe kenaqur arushen , e puth ne buze , bie nga gjoksi dhe e puthe ferkoj , pastan e njejta gje nga seksi , shpina etj etj me duhet te bej shume sforcime , ky eshte problemi.
Shoket ja qajne hallin por nuk gjene zgjidhje .
Pas disa javesh , shohin qe miu ishte shendoshur dhe e pyesen , he mo , qenke ndare me arushen eeeee , mire ke bere se s'ishte per ty .
Jo mo jo ,nuk jam ndare ja kthen miu por kam gjetur zgjidhjen ,
aty ku filloj te puth aty dhe ja fus dhe keshtu nuk lodhem shume.
 
Top