• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 200

  Alb_LoVeR

  Anëtar i ri 38 From LosT In YouR EyeS
  • Postime
   1,559
  • Rezultati i reagimit
   6
  • Pikët
   0
 • 48

  Poeti

  Anëtar i ri From Ferizaj-Kosovë
  • Postime
   4,510
  • Rezultati i reagimit
   29
  • Pikët
   0
 • 31

  Elian70

  Photoshop From Vlorë
  • Postime
   8,554
  • Rezultati i reagimit
   185
  • Pikët
   0
 • 20

  atrevido

  edamus bibamus gaudeamus
  • Postime
   3,082
  • Rezultati i reagimit
   67
  • Pikët
   0
 • 17

  Viking

  ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝ From *𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
  • Postime
   19,662
  • Rezultati i reagimit
   9,819
  • Pikët
   113
 • 11

  Akrepi

  Anëtar
  • Postime
   69,674
  • Rezultati i reagimit
   29,586
  • Pikët
   113
 • 9

  Guns_N_Roses

  Anëtar i ri From shpia ime :)
  • Postime
   133
  • Rezultati i reagimit
   2
  • Pikët
   0
 • 9

  Si1ri

  Forced_ to_ Smile From Mbrapa diellit
  • Postime
   1,206
  • Rezultati i reagimit
   14
  • Pikët
   0
 • 8

  lind

  ☆☆☆
  • Postime
   1,684
  • Rezultati i reagimit
   43
  • Pikët
   0
 • 7

  Puhiza

  • Postime
   4,035
  • Rezultati i reagimit
   523
  • Pikët
   113
 • 6

  Beaute

  • Postime
   18,256
  • Rezultati i reagimit
   472
  • Pikët
   83
 • 6

  Kamela

  Anëtar i ri
  • Postime
   29
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   0
 • 6

  Robbery

  V.I.P
  • Postime
   6,895
  • Rezultati i reagimit
   1,497
  • Pikët
   113
 • 6

  lonely_lion

  0xD15EA5E
  • Postime
   6,443
  • Rezultati i reagimit
   866
  • Pikët
   113
 • 6

  Stelar

  white light
  • Postime
   39,406
  • Rezultati i reagimit
   24,964
  • Pikët
   113
 • Top