• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bardem: Është kënaqësi të punohet me Roberts

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Javier Bardem ka thënë se për të ka qenë kënaqësi e veçantë të punojë me Julia Roberts në dramën e re, “Eat Pray Love”.
Aktori fitues i çmimit Oskar, ka thënë për AP se ai e ka njohur reputacionin e Roberts si top aktore, por ka qenë i befasuar kur ka kuptuar se sa e këndshme ishte ajo gjatë realizimit të filmit.

“Gjithmonë them se ne të gjithë e dimë se sa aktore e madhe është ajo. Nuk po zbuloj diçka të re me këtë. Por nuk e kam ditur personin (që fshihet në të) dhe kam qenë i impresionuar se sa fisnike ajo është dhe se sa kënaqësi është të punosh me të”, ka thënë Bardem
 
Top