• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Barrymoore: Ende mësoj rreth dashurisë

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Aktorja e Hollywoodit, Drew Barrymore, thotë se ajo ende mëson shumë gjëra rreth dashurisë.
Ylli i filmit “Going the Distance”, e cila refuzon të konfirmojë nëse ende është në lidhje me aktorin Justin Long, thotë se ajo ende nuk di shumë gjëra rreth dashurisë.

“Dashuria? Nuk jam e prekur nga kjo temë për momentin. Disa gjëra që kam menduar se ishin të sigurta kanë dalë të jenë krejt ndryshe, andaj ndjehem shumë syhapur dhe zemër-hapur dhe mendje-hapur”.

“Dua t’u qasem disa gjërave më ndryshe. Ndjehem sikur po mësoj shumë për momentin. Nuk jam mësuese, jam studente. Dua të provoj gjëra të reja”, ka thënë 35-vjeçarja.
 
Top