• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Barton i ka thene lamtumire diete

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Mischa Barton i ka thene lamtumire dietes per te zgjedhur nje jete me te qete dhe me pak impenjime.


Mischa Barton ka lene menjane xhinset dhe bluzat, duke praktikuar me shume fustanet e shkurtra…ne pah i kane dale kembet me celulite.

Por Barton duket se nuk e vret shume mendjen dhe shfaqet e lumtur dhe e gezuar, pavaresisht formes jo perfekte.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top