• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bashkimi me Angelina Jolie

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
559
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Babai i Angelina Jolie, Jon Voight, e ka përshkruar ribashkimin e tyre të fundit si ‘të mrekullueshëm’.


Voight, i cili ka qenë larg vajzës së tij për disa vite, pasi tha se ajo kishte ‘probleme mentale’, kishte fluturuar në Venedik gjatë të dielës, për të kaluar kohë me Jolien, partnerin e saj Brad Pitt dhe gjashtë fëmijët e tyre.

“Ishte shumë mirë. Kaluam kohë të mira së bashku. Nuk dua të flas shumë për këtë, por ishte diçka e mrekullueshme”, ka thënë Voight për TMZ.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,390
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Bashkimi me Angelina Jolie

Se dija qe Jolie paska patur probeleme mendore..pastaj te jatin e takoi pas divorcit me pitt.. CA sndodh :)te pakten paska patur dicka tbukur 1Rilidhje e humbur perkohesisht ;)
 
Top