• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Beatles-at në një film në versionin horror

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Beatles-at në versionin horror, që kthehen nga bota e të vdekurve si zombie, të uritur për fansat e tyre dhe që kërkojnë të arratisen nga armiqtë e tyre.


Ky është thelbi i një filmi për Beatles-at, i bazuar në romanin e shkrimtarit amerikan Alan Goldsher, me titull “Paul is Undead”.

“Libri i Alanit tregon dashurinë e tij për historinë e muzikës”, është shprehur Stacey Sher i “Double Feature”, shtëpia që do të merrët me produksionin.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top