• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bebja më e trashë në botë

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Kinezi dhjetëmuajsh Lei Lei ka marrë pseudonimin Michelin Beba. E quajnë kështu sepse ai peshon 20 kilogramë, ndërsa me pamjen e tij i përngjan fëmijës nga reklama e gomave Michelin.
Pesha e tij është sa mesatarja e një fëmije gjashtë vjeçar. Ai është lindur në provincën Hunan. Nëna e tij krenare, kinezja Cheng Qingyu, i tha gazetarëve se djali i saj kishte peshë normale kur lindi, por filloi të rritej dhe të trashej falë apetit të tij të madh.

“Çfarëdo që i bie në dorë menjëherë e fut në gojë. Më i lumtur ndihet kur ha diçka. Atëherë vetëm qeshë. Ky është aktiviteti i tij më i dashur”, tha nëna e fëmijës së trashë.

Lei Lei momentalisht gjendet në spital në Yiyang ku i është nënshtruar një kontrolli sepse edhe mjekët edhe nëna dëshirojnë të zbulojnë nëse ekzistojnë arsye mjekësore për trashjen gati të pandalshme të trupit të tij.
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy

Kinezi dhjetëmuajsh Lei Lei ka marrë pseudonimin Michelin Beba. E quajnë kështu sepse ai peshon 20 kilogramë, ndërsa me pamjen e tij i përngjan fëmijës nga reklama e gomave Michelin.
Pesha e tij është sa mesatarja e një fëmije gjashtë vjeçar. Ai është lindur në provincën Hunan. Nëna e tij krenare, kinezja Cheng Qingyu, i tha gazetarëve se djali i saj kishte peshë normale kur lindi, por filloi të rritej dhe të trashej falë apetit të tij të madh.

“Çfarëdo që i bie në dorë menjëherë e fut në gojë. Më i lumtur ndihet kur ha diçka. Atëherë vetëm qeshë. Ky është aktiviteti i tij më i dashur”, tha nëna e fëmijës së trashë.

Lei Lei momentalisht gjendet në spital në Yiyang ku i është nënshtruar një kontrolli sepse edhe mjekët edhe nëna dëshirojnë të zbulojnë nëse ekzistojnë arsye mjekësore për trashjen gati të pandalshme të trupit të tij. /Telegrafi/
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Bebja më e trashë në botë

Gje e rralle ne krahasim me ate femin qe shpetoi nga nje operacion ne zemer e dhene sot ne lajme 2kg /2muaj:)
 
Top