• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Beckham dëshiron ta blejë shtëpinë e George Clooneyt

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
David dhe Victoria Beckham kanë përparuar në negociatat për blerjen e vilës italiane të George Clooneyt.


Futbollisti anglez dhe gruaja e tij, vitin që shkoi kanë kaluar disa ditë në vilën e aktorit në Laglio, ndërsa tani dëshirojnë ta blejnë pronën luksoze, pasi që Clooney ka vendosur ta shesë atë.

Gazetat italiane e citojnë mesfushorin e Mialanit të ketë thënë se është dashuruar me atë pronë, e cila ofron një ambient të qetë dhe është në afërsi të Milanos.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top