• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Beckham në serialin Glee?

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113


Victoria Beckham mund të paraqitet në një seri në ekranin e vogël! Ish-anëtarja e grupit Spice Girl, raportohet se është kontaktuar nga producentët e shout televiziv Glee për të bërë një paraqitje në këtë program.

“Epizodet Glee që i kushtohen Madonnas dhe Lady GaGa kanë qenë një sukses aq i madh, dhe ekzekutivët dëshirojnë që aty të jetë edhe Posh”, ka thënë burimi për Daily Star.
 
Top