• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Beckham: Victoria, nënë fantastike

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
David Beckham ka zbuluar çfarë i pëlqen më së shumti tek bashkëshortja e tij, Victoria Beckham, e që sipas yllit të Los Angeles Galaxy është dashuria e saj për tre djemtë.
Superylli këmbëngul se ka shumë gjëra që e tërheqin atë te Victoria, por në veçanti atij i pëlqen të shikojë Victorian duke u kujdesur për tre djemtë.

“Ka aq shumë gjëra që më pëlqejnë te ajo, por mendoj se gjëja kryesore është se ajo është nënë fantastike. Ajo është bërë e mrekullueshme me fëmijët, kjo është gjëja më tërheqëse te Victoria dhe te çdo femër tjetër”, ka thënë Becks
 
Top