• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Beckhan në Mission: Impossible 4

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Tom Cruise dëshiron futbollisti David Beckham të luajë krahas tij në filmin e ardhshëm “Mission: Impossible 4!”.
Ylli i filmit “Knight and Day” është i paepur t’i japë një shtytje në box Office vazhdimit të katërt të filmit dhe ka propozuar miku i tij të jetë pjesëfilmit.

“Tom dëshiron ta bëjë ‘Mission: Impossible 4’ filmin më të madh dhe më të mirë aksion të të gjitha kohërave. Ai tashmë ka planifikuar disa skena të mahnitshme aksion, por po ashtu dëshiron të ketë edhe emra të mëdhenj”.

“Ai ka propozuar se nëse David fiton një rol të vogël, kjo do të ishte një komplot. David është një yll i madh me një publik të gjerë që e përcjell dhe shumë njerëzit do të shkonin ta shihnin atë në një film”, ka thënë burimi.
 
Top