• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bekim Fehmiu

Rex

gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
14,760
Pikët
113
Ky super aktor nuk vleresohet sa duhet, rastesisht hyra ne facebookun e tij dhe cfare te shoh ne temat e tij apo fotot e tij i sheh maximum 15 komente, a nese hyn te bytht e kallashit ka 3000 postime apo nese hyn te nje foto kur eshte zene kaps blero i ki me qindra komente. Tmerr.
Doren ne zemer, kallashin e kishe çmontu po te erdhi rasti. Lol

P.s. serio tani... ke te drejte plotesisht.
 
Top