• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Berberi maltraton.... shpijunat

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
57,092
Pikët
113
Ky berber bëri rreth 80 prerje flokësh në 48 orë.

Vladislav Demidovich, i pajisur me veshje mbrojtëse teksa ....

 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 22, 2010
Postime
12,363
Pikët
113
Ky berber bëri rreth 80 prerje flokësh në 48 orë.

Vladislav Demidovich, i pajisur me veshje mbrojtëse teksa ....

Pse sa kokë qeth një berber në ditë normalisht ?
Unë njoh një çun shqiptar 22 vjeç, ka hapur berberanën e tija ,ka dy punëtorë ... dhe nuk ka derman nga puna... edhe bukën e ha me sprint...
Nuk gjen radhë nga prenotimet... Vetëm mu më fut pa radhë di shokun e babit që më ka..


Do t'a pys sa kokë bën në ditë
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
27,754
Pikët
113
Pse sa kokë qeth një berber në ditë normalisht ?
Unë njoh një çun shqiptar 22 vjeç, ka hapur berberanën e tija ,ka dy punëtorë ... dhe nuk ka derman nga puna... edhe bukën e ha me sprint...
Nuk gjen radhë nga prenotimet... Vetëm mu më fut pa radhë di shokun e babit që më ka..


Do t'a pys sa kokë bën në ditë
12 koka e gjys ne dite pune i bie,....:p

Normal,..per 8 oresh..

P.s

@SystemA

Ke fillu me lon papune njonin m'doket,..:p
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
57,092
Pikët
113
@SystemA

Ke fillu me lon papune njonin m'doket,..:p
Kaq shume klientele NUK kemi,por............bereqaves na del.

Tashti....do ta MYS forumin me kshu shkrimesh aPO....IDIOTESIRA.
KOM....INOT derri te ma kaloje....
@Fshatari ...i COP THINE
Atehere se do dal pasiqe DJE.

Clodiana....chi face?
Bine?
Albaner....paske msu rumanisht.
Po cfar shiLe,kemi do pula ne lavoro.
Ahhhha...Beno kom qen me covid,ne kom ron 10 kg nga pesha.
Te shkume Laurent...por cne?
Tu pastru i guzhine ne...München,pranej me duket.(e di cfar PUNE eshte KJO-qe pastro YNDYRNAT dhe me...ACIDE+ke MASKE ne surrat dhe VESHJE speciale,PA laskuriqin ne mes.Fiton ky rumuni...po ta shkruj = 4.800 euro ne muaj.
Une VETE...PSHURR ne TO, se NUK deshiroj te vdes para kohe...pra PUNE qe ka te beje me...pastrues KIMIKE vdekjeprures....nejse) se aty me zuri.

Tashi do dal sepse....Laurent per neser (SOT) a ikim?
Ncuq Beno....se kursej.
Do shkosh per LESH mer...
Beno....NUK jam akoma ne terezi.
Bona shaka...si ta shikosh te aresyeshme,ne VRE.....shendetin.

ATEHERE...para se tja ....matalloj me biciklete.


PS.....
Dont you ever fuck with me
I am the Murderer.
and..................................
You know how fragile life can be
I am the Murderer.

GREATE BAND.

FAZITI....


Greetings from Germany!

ALE.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
57,092
Pikët
113
Pse sa kokë qeth një berber në ditë normalisht ?
Unë njoh një çun shqiptar 22 vjeç, ka hapur berberanën e tija ,ka dy punëtorë ... dhe nuk ka derman nga puna... edhe bukën e ha me sprint...
Nuk gjen radhë nga prenotimet... Vetëm mu më fut pa radhë di shokun e babit që më ka..


Do t'a pys sa kokë bën në ditë
Kjo i bie....lavoro shkel ne.... shkon.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
57,092
Pikët
113
Rus eshte thot Sistemi!
Ruset kane respekt per bythet. Ata nuk i keqtrajtojne.
Prandaj Akrep, mos i fut kot friken Ledios. I eshte bere bytha tere qime. Te gjitha ato qe nuk mbijne ne koke atje i kane mbire.
Lere ti fusi nje te rruajtur shejtani... se mos lehtesohet dhe fillon e flet mbare!
Eshte bela kur te ha bytha!
Une se kuptoj....cte keqe ka apo ndoshta nuk eshte dhe mire, me te....qeth ruset!!!

E di pse Profesor?

Sepse....një berber ka fituar famë, pasi ti pret flokët me...... hanxhar dhe zjarr.

Unë e kam bërë prerjen e flokëve në këtë sallon tre herë dhe preferoj që ajo të bëhet me një hanxhar pasi..... flokët rriten me shpejtë, tha Arooj Bhatti.


Kshu lajmesh japin....HAJDARET.

Ene....ec ma mush menjen muvna,ce ai berberi nuk eshte KASAP,si dhe....nuk mi pret kryet :ROFLMAO:

Ne....qahen ka ruset.

PRA...ka dhe me KEQ.
 

Pjer Thomas

V.I.P
Anëtar
Dec 18, 2014
Postime
4,756
Pikët
113
Pse sa kokë qeth një berber në ditë normalisht ?
Unë njoh një çun shqiptar 22 vjeç, ka hapur berberanën e tija ,ka dy punëtorë ... dhe nuk ka derman nga puna... edhe bukën e ha me sprint...
Nuk gjen radhë nga prenotimet... Vetëm mu më fut pa radhë di shokun e babit që më ka..


Do t'a pys sa kokë bën në ditë
ku ne ç'vend ,
 
Top