• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Berisha sërish gjysh, Argita lind djalin e parë pas tre vajzave

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Vajza e kryeministrit Berisha, Argita Berisha është bërë nënë për herë të katërt dhe këtë herë nëna e një djali, pas tre vajzave.


Kryeministri Berisha së bashku me nipër dhe mbesa të tjera të tij kanë vizituar foshnjën e porsalindur në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” në kryeqytet.

Kryeministri është pritur nga drejtori i maternitetit Halim Kosova.

Berisha ka uruar stafin mjekësor për përkujdesjen ndaj nënave dhe foshnjave. Mësohet se pas lindjes foshnja e porsalindur si dhe nëna e tij Argita gëzojnë shëndet të plotë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Përgjigje e: Berisha sërish gjysh, Argita lind djalin e parë pas tre vajzave

Ti rroje nipi kryeministrit tone :D ishalla i ngjan gjyshit :p
 
Top