• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Berlusconi: Femrat presin në radhë për martesë me mua

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Romë, 16 shtator – Pasi dy ditë më parë i këshilloi vajzat që të martohen për pasanikë të moshuar si ai, kryeministri I Italisë, Silvio Berlusconi tha sot në tubimin e partisë së tij “Njerëzit e lirë” se femrat presin në radhë për t’u martuar me të, shkruan Telegraph. “Femrat presin në radhë për t’u martuar me mua, sepse unë jam djalosh i mirë, jam përplot para dhe e sepse di si duhet sjellë me gratë”, tha kryeministri që ka mbushur 73 vjet.
Ai përsëriti se femrat që i duan meshkujt më të vjetër mendojnë se partnerët e tyre të moshuar do të vdesin shpejt dhe pastaj ato do të trashëgojnë pasurinë e tyre.
Berlusconi vjet u ballafaqua me një skandal seksual. Pas kësaj bashkëshortja e tij Veronica kërkoi dhe mori divorcin.
 
Top