• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bernie Ecclestone do të divorcohet

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Pronari i Formula 1, Bernie Ecclestone do të divorcohet nga bashkëshortja Slavica Radic, e cila do t’i marrë nga arka personale edhe 670 milionë euro.


25 vitet e bashkëjetesës me bukuroshen brune janë mbyllur me një fund të hidhur për manjatin britanik që duhet te heqë dorë nga një pjesë e mirë e pasurisë së tij që llogaritet rreth 3 miliardë euro.

Në fakt, Bernie është shprehur i kënaqur duke ditur se ligji britanik parashikon që gjysma e pasurisë t’i kalojë ish bashkëshortes.



Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top