• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Berry: Lakuriqësia të jep fuqi

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Halle Berry thotë se ajo pëlqen të heqë teshat dhe të sillet vërdallë lakuriqe, pasi kjo i jep asaj një fuqi të veçantë.
“Më pëlqen forma e zhveshur femërore... Thjesht mendoj se ajo është pozita më fuqizuese në të cilën mund të jeni. Nëse bota nuk do të më keqtrajtonte, do të bëja fotografi nudo çdo ditë të javës”, ka thënë aktorja.

Megjithatë, Berry nuk do të zhvishet lakuriqe në ballë të dikujt për një kohë. Së fundi u tha se aktorja seksi iu ishte zotuar shoqeve se nuk do të dalë me askënd për një vit.
 
Top