• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Berry ndahet nga i dashuri

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Gabriel Aubry, ka konfirmuar se është ndarë nga aktorja, duke thënë se momenti i ndarjes ishte pikëllues.


Çifti takohej që nga viti 2005 dhe ata i dhanë jetë vajzës së tyre të parë Nahla në vitin 2008. Spekulimet e ditëve të fundit thoshin se ata kishin zgjedhur rrugë të ndryshme dhe këtë tani e konfirmon dhe vetë Aubry.

“Përderisa nuk dua të komentoj mbi spekulimet e egra të mediave, unë jam i pikëlluar të them se Halle Berry dhe unë kemi vendosur të ndahemi nga njëri tjetri.

Halle Berry është dhe përgjithmonë do të mbetet, njëri prej njerëzve më të veçantë dhe më të bukur që kam njohur ndonjëherë dhe jam i sigurt se ne do të vazhdojmë të kemi vetëm dashuri dhe respekt për njëri tjetrin”, thotë deklarata e Aubryt lëshuar për Access Hollywood.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top