• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Besa gjen dashurinë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Besa Gashi ka bërë të ditur se tashmë e ka gjetur dashurinë e jetës.


Miss Kosova 2006 tashmë një kohë ka qenë në lidhje me Albert Krasniqin, që përshkruhet si djalë ‘shumë tërheqës dhe simpatik’.

Por ajo ka treguar ‘fytyrën’ e tij vetëm ditë më parë, kur postoj në profilin e saj në Facebook fotografi ku shihej së bashku me të dashurin e saj. Besa e ka pohuar edhe në edicionin e djeshëm të së përditshmes Lajm.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top