• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Besoni ne dashuri me shikim te pare?

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Besoni ne dashuri me shikim te pare? mendimi juaj?
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: Besoni ne dashuri me shikim te pare?

edhe mundet, por mendohem mir para se tja shpreh.
 

kukulla

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
102
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
i ketij mendimi jam dhe une se frika eshte se mos e largon nga vetia personin qe e dashuron
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Se besoj sepse un te pakten per vete c'do femer qe shoh me duket se kam ra ne dashuri me ate :D
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Besoni ne dashuri me shikim te pare?

As une nuk mendoj se ekziston sepse shumica e cunave sapo shohin nje vajze nuk shikojne fare ne sy :D Keshtu qe kot thone dashuri me shikim te pare :p
 

Heily

BuRreLse
Anëtar
Jan 16, 2010
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
Ku tme doje e bardha zemer
Titulli: Besoni ne dashuri me shikim te pare?

Sbesoj ne dashurine me shikim te pare...Dashuria me shikim te pare stregon gje tjeter vecse bukurine...Ne radhe te pare vlersoj inteligjencen pastaj bukurine :)
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
emocioni i pare....a eshte goditje dashurie?

çfare mendoni per emocionet e para...kur jeni ne nje takim te ri?``snog``
 

CarpeDiem

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
104
Pikët
0
Vendndodhja
Albania, Tirana
Përgjigje e: emocioni i pare....a eshte goditje dashurie?

Une futem tek ata njerez qe kan shume besim tek vetja qe keshtu jam shume i qete dhe seshte se etuzjasmohem apo kam ndonje emocion.... por bohh njohje re...
 

SHKODRANJA-TR

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 4, 2010
Postime
6
Pikët
0
Vendndodhja
TIRANE
Përgjigje e: emocioni i pare....a eshte goditje dashurie?

nuk besoj te jete emocioni i pare goditje dashurie,perderisa ka emocion duhet te jete nje goditje thjesht simpatie por per mendimin tim qe te jete goditje dashurie duhen nje sere emocionesh rradhazi dhe jo vetem emocioni i pare
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: emocioni i pare....a eshte goditje dashurie?

Varet per ca emocioni flitet sepse ne dashuri ka gjithmon emocione ..po nese je i dashuruar..... apo nese je i apasionuar pas dikujt s'eshte e njejta gje...sbesoj se ka goditje deri ne ate pike..qofte edhe dashuri ne shikim te pare..;)
 

Jolene

Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
19,444
Pikët
226
Vendndodhja
Aty ku jane kujtimet e vjetra e t’presin t’rejat!
Titulli: emocioni i pare....a eshte goditje dashurie?

Varet cfar pikesynimi ke, nqs kerkon te takosh dike qoft edhe per nje kafe do te thote qe nje goditje emocioni e ke marr..... te njohesh dike edhe te krijosh cdo gje nga fillimi pupupupupu... me mire rrim me kta qe njohim ;p
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: emocioni i pare....a eshte goditje dashurie?

Kurr mos thuaj kurr:p
Eshte thjeshte terheqja qe te jep ky person ne shikim te pare....nese nuk ke nje bised nga afer me kete person nuk mund te jet dicka me shume se simpati.
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
A ekziston dashuria me shikim te pare?!

Ne nje Bisede shoqerore mes miqve te mi po diskutoja nje tematike vertete interesante. Po flisnim per dashurine me shikim te pare me nje person,ajo cfare na befason ne impaktin e pare dhe detaje te tjera. Ndonjehere te ndodh qe te afeksionohesh shume me nje person qe me impaktin e pare saqe shpesh pyesim veten cfare mund te jete ajo ndjesi?! Simpati,afeksion aparencial dicka me teper se kaq?!

Si mendoni ju te dashur miq,do ishte me mire te komentonit ne saje te pervojes tuaj personale:)!
 
Top