• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bethenny Frankel largohet nga “Real Housewives”

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Bethenny Frankel ka lënë emisionin e njohur “The Real Housewives of New York!”


Frankel (39) ka qenë një hit për emisionin e saj për tri sezoni, mirëpo ajo ka vendosur që të largohet në sezonin e katër për shkak se do të filloj xhirimet në një film me 20 shtator.

“Sezoni i kaluar ishte i frikshëm dhe i rëndë”, tha ajo për revistën “Us Weekly”.

“Jam kënaqur në të. Por tani kam filluar të xhiroj një film dhe me duhet të largohem nga aty”, tha ajo.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top